Всичко от EA Play Live 2020 – трейлъри и геймплей

Макар тази година да няма E3, от Electronic Arts не изневериха на традициите и късно снощи, ще вметна – в един много неудобен час, се проведе респективното събитие EA Play. От компанията ни напомниха за някои съществуващи заглавия, някои предстоящи такива и … само две нови и то инди игрички. Трябва да си призная, че не е най-силното шоу , на което сме ставали свидетели. Показаното беше малко и дали да го кажа – незначително. Моят интерес беше привлечен от  It Takes Two – инди заглавие от създателите на A Way Out и Star Wars Squadrons.

Освен всичко показано, нещо много готино се прокрадна, без да бъде поставен акцент над него – показаните мултиплейър базирани заглавия – Apex Legend, Rocket Arena и Star Wars Squadrons, получават cross-play или ще бъдат с такъв от ден 1 ! И не мога да опиша радостта си от това събитие –  става тенденция и времената, в които една платформа държеше феновете си далеч от другата, остават зад гърба ни.

Цялото шоу може да изгледате тук :

 

 

Събитието беше открито с кадри на Apex Legend, информация за Сезон 5-ти и мода Lost Treasures (подробности тук) :

 

 

The Sims 4 идва във Steam :

 

 

Command & Conquer Remastered Collection стартов трейлър :

 

 

Hazelight Studios, създателите на A Way Out, представиха новата си игричка – It Takes Two :

 

 

Zoink Games обявиха Lost in Random :

 

 

Rocket Arena с ново трейлърче и дата на излизане 14 юли :

 

 

 

Star Wars Squadrons с първи геймплей кадри, идва на 14-ти Юли :

 

 

EA Sports монтаж трейлър :

 

 

Беше ни дадено, да разберем, че се работи по няколко големи проекта за новото поколение конзоли, но за съжаление бяхме тийзнати само с откъсачни кадри … и приятни приказки. Dragon Age и Battlefield техническо демо :

 

И за финал – очакваме нова Skate игра … за съжаление не бяха споделени кадри.

 

The End.  Имайки на предвид, че това трябваше да бъде респективната E3 пресконференция за 2020-та, беше твърде кратко и с твърде малко контент.

Written by: gataka

3 Comments Added

Join Discussion
  1. Машина, а дали има някаква информация дали всички игри за PS4 ще вървят на PS5(Понеже имам закупени 100-на заглавия),които ми се ще да поцъкам отново някой път?

  2. Здравей Гатак!Извън темата на статията ти е,но ако можеш да ми отговориш дали е вярно (и само слух да е ),че на PS5 няма да може да се играят игрите от външен хард….Моля!

    • gataka 20.06.2020 | Отговор

      Привет машина,

      Вярно е. Но причината си заслужава – конзолата има бясна оптимизация на ssd и игрите ще се зареждат с такъв трансфер на данни, че няма да има зареждащи екрани и фасттравела ще става в периода на едни мигване.

      Ако играта бъде инсталирана на обикновен хард – казаното няма как да работи.

Leave Your Reply

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

За Consoles.bg

Здравейте на всички, consoles.bg е разработен и се поддържа (за сега) единствено от мен - Георги Христов , Gataka. Част е от моето хоби и интереса ми към игрите, в частност конзолните такива. За съжаление времето рядко ми стига да опиша всичко случващо се, камо ли да изиграя всичко, което ми харесва. Но поне се опитвам :).

Благодаря на всички, които посещават и четат блога и за стотиците коментари, оставени под темите.

Други мой проекти :

пишете ми : gataka85@gmail.com