Страхотен промо трейлър на Xbox ONE : това е само началото

2015-та беше ударна година за Xbox ONE, излязоха страхотни еклузиви, популярните франчайзи завладяха конзолата сцена и стартирането на услугата за обратна съвместимост със сигурност не остана незабелязана. Mirosoft ни напомнят всичко споменато и добавят още от очакваното, в два страхотни промо трейлър :

 

Just the beginning

Xbox One: Greatest Games with Quantum Break

От Microsoft със сигурност не си губят времето и макар с лош старт (породен най-вече заради лошата онлайн кампания, повече тук и тук) платформата набира скорост, продажбите са увеличени и вече са продадени над 19 милиона конзоли в целия свят.

Written by: gataka

4 Comments Added

Join Discussion
  1. Georgi 06.02.2016 | Отговор

    И нито една от тези игри няма да е на 1080p…

  2. С тия заглавия, сега ако му свалят и малко цената ще разбият пазара! 2016-та се очертава интересна 🙂

  3. Wargasmo 04.02.2016 | Отговор

    Крайно време е вече от sony да се позамислят малко,защото конкуренцията напредва а не да ни залъгва с някакви си жалки индита всеки месец.Защото бързо се пада“от високо“ и то много боли.

Leave Your Reply

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

За Consoles.bg

Здравейте на всички, consoles.bg е разработен и се поддържа (за сега) единствено от мен - Георги Христов , Gataka. Част е от моето хоби и интереса ми към игрите, в частност конзолните такива. За съжаление времето рядко ми стига да опиша всичко случващо се, камо ли да изиграя всичко, което ми харесва. Но поне се опитвам :).

Благодаря на всички, които посещават и четат блога и за стотиците коментари, оставени под темите.

Други мой проекти :

пишете ми : gataka85@gmail.com