Това е програма, с която може да видите контента на вътрешния хард диск на PS3 Slim конзола на персонален компютър, като закачите хард диска директно на sata-та на компютъра.
С тази програма може само да се чете и копира от хард диска, не е възможно записването на файлове вътре.
Линк за теглене : www.mediafire.com
Цитат от автора :
[su_quote]Сложете eid_root_key файла в директорията на програмата и свържете PS3 Slim хард диска към вашия персонален компютър.to your PC.
Командите за да видите директория са “dir” или “ls” , пример :
ps3 dir / за да видите корените на dev_hdd0, или ps3 ls /home/0000000X за да видите потребителска папка.
За да копирате файл или папка ползвайте “cp” или “copy”, пример :
ps3 cp /home/0000000X/exdata/act.dat за да копирате act.dat в папката на програмата, или ps3 copy /home/0000000X/exdata] за да копирате цялата exdata папка.
Това не е приложение за профили, написано е на бързо, възможно е да има бъгове.
Голяма благодарност отново на всички, които са замесени! Специална благодарност на Graf, Glevand, Naehrwert и Flatz
[su_quote]