Systen software Update 4.80

Темата съдържа 8 отговори, има 2 участника и беше последно редактирана от  gataka на преди 1 година, 11 месеца.

Преглеждане на 9 съобщения - от 1 до 9 (от всички 9)
  • Автор
    Публикации

Karaboev
    Участник

Здравейте. Иска ми ъпдейт за състемния софт. С хак (habib 4.78) съм и не искам да го загубя, но искам да играя онлайн, има ли някъкъв вариянт или трябва да чакаме да излезне нов къстъм 4.80. Благодаря

gataka
    Отговорник

Здравей,
    За сега трябва да се почака.

Karaboev
    Участник

Ще се радвам като излезе къстъм да пуснеш линк да го дръпнем, че само на теб имаме доверие. Благодаря предварително!!!

Karaboev
    Участник

От много четене и ровене намерих къстъм на 4.80 ferrox. Какво ще посъветваш да го слагам ли или не е надежден. И дали милтиман и псн пач ще работят с него или да чакам на habib. Благодаря

gataka
    Отговорник

Пробвах го – много е бъгав, конзолата забива и някой игри не тръгват.

Karaboev
    Участник

Да то пишеше че е стандарт CEH няма cobra. То затова старите игри най вероятно не тръгват. Гледам доста сервизи предлагат надграждане на хака до 4.80 Habib, но немога да разбера от къде са го изтеглили. Дано да излезне някъде фрее да го дръпнем, че без игра онлайн не е работа…..Благодаря

Karaboev
    Участник

Гледах в един руски форум че е излязла новата версия на Sen Enabler 6.0.1 която подържа спуф на 4.78 и от там може да се излъже конзолата че си с 4.80 и да се играе онлайн докато излезе официално на cfw habib. Довечера ще я пробвам и ще споделя резултата.

Karaboev
    Участник

Проблемът е решен. Излезе поправен 4.80 Ferrox Cobra 7.30. Тествах го работи отлично Както и мултиман и Псн Пач.
    http://www.psx-place.com/threads/4-80-ferrox-cobra-v7-3-cfw.9577/

gataka
    Отговорник

Чудесно, вечера и аз го пробвах , с IRISMAN всичко изглежда точно.

Спуф никога не е препоръчително, покачва риска от бан.

Преглеждане на 9 съобщения - от 1 до 9 (от всички 9)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

За Consoles.bg

Здравейте на всички, consoles.bg е разработен и се поддържа (за сега) единствено от мен - Георги Христов , Gataka. Част е от моето хоби и интереса ми към игрите, в частност конзолните такива. За съжаление времето рядко ми стига да опиша всичко случващо се, камо ли да изиграя всичко, което ми харесва. Но поне се опитвам :).

Благодаря на всички, които посещават и четат блога и за стотиците коментари, оставени под темите.

Други мой проекти :

пишете ми : [email protected]