Изчезнаха игрите от XBOX 360 -> Library ?

Начало Форуми Технически въпроси Изчезнаха игрите от XBOX 360 -> Library ?

Темата съдържа 8 отговори, има 5 участника и беше последно редактирана от  linkpol на преди 9 месеца.

Преглеждане на 9 съобщения - от 1 до 9 (от всички 9)
  • Автор
    Публикации

KaloyanYordanov
    Участник

Скоро си взех втора употреба XBOX 360 хакнат.250 гб с 33 игри вътре и четири акаунта(играча/човечета от предишният собственик).Игрите се показваха в Library -> Xbox 360 Games (в Freestyle 3) с обложки и прочие. Сложих Sniper Elite 3 в Content папката показа се при другите игри и тръгна. След като реших да си направя собствен играч игрите изчезнаха от Library-> XBOX 360 само Sniper Elite3 беше там… а самото място на хард диска беше същото т.е игрите физически не са изтрити. Алтернативно ги пускам от My Games (след натискане на X box копчето от джойстика) . Защо се изгубиха от Library -> XBOX 360 Games и как да си направя обложки към игрите???

п.с конзолата беше отлично настроена и хакната Hdd;/Content/000000 и hdd;/Content бяха добавени за търсене и въпреки това игрите не се показват в Freestyle 3 oсвен новодобавената Sniper Elite 3 ?

• Темата беше редактирана на преди 3 години от  KaloyanYordanov.

gataka
    Отговорник

FSD е стара програмаи често дава подобни проблеми. Щом пътя е добавен и не ги покзва нищо не моеш да направиш, вече се е омазало.

Трябва да изтриеш файловете на FSD и да ги сложиш на ново.

KaloyanYordanov
    Участник

Какво препоръчваш като неин заместител и коя е най-добрата комбинация от хак + software за XBOX 360 ?

KaloyanYordanov
    Участник

Мисля че се орпавих , само кажи как да върна обложките на игрите както си бяха 🙂 Изчезнаха след като цъкнахме Clear Data и Restore Defaults на FSD-то 🙂

gataka
    Отговорник

Вържи конзолата към интернет и избери опция Refresh Art Work на играта.

GalinaMilusheva
    Участник

Здравейте. Контента не ми се вижда. Май е изтрит. Игрите са вътре но не се виждат на обложки. Какво мога да направя? Предварително благодаря.

• Този отговор беше редактиран на преди 9 месеца, 2 седмици от  GalinaMilusheva. Причина: Правописна грешка

gataka
    Отговорник

В настройките има опция, да посочиш къде са игрите и да ги индексира.

VeselinMollov
    Участник

Здравейте. Преди няколко дни и аз се сдобих с Xbox 360 slim. Хакнат предполагам с RGH(конзолата е с флашка с лаунчер и твърд диск 107GB ,а също така и Freestyle 3) Всичко беше Ок докато не реших да освобдя малко място и да кача игра. При изтриване на игра от arcade всички изчезнаха. Останаха само иконките.Хард диска се изпразни. Проблема е че не мога да кача и игра по описаните методи с Xbox image browser или iso2 god.Нормално ли беше при изтриване само на една игра всички да заминат?

linkpol
    Участник

Здравей. Имам следния проблем с Xbox 360… Конзолата е Slim E и е с хак LT+ и RGH. След като я свързах към интернет ми излезна, че се ъпдейтва и след като завърши процеса телевизора ми изписа че няма свързан кабел и на екрана няма нищо. Все едно не е включена в телевизора, а и джойстика не може да се свърже с конзолата. Какъв може да е проблема???

Преглеждане на 9 съобщения - от 1 до 9 (от всички 9)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.

За Consoles.bg

Здравейте на всички, consoles.bg е разработен и се поддържа (за сега) единствено от мен - Георги Христов , Gataka. Част е от моето хоби и интереса ми към игрите, в частност конзолните такива. За съжаление времето рядко ми стига да опиша всичко случващо се, камо ли да изиграя всичко, което ми харесва. Но поне се опитвам :).

Благодаря на всички, които посещават и четат блога и за стотиците коментари, оставени под темите.

Други мой проекти :

пишете ми : [email protected]